الله‌ویردی‌زاده خبر داد؛ راه‌اندازی شرکت تعاونی مصرف کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان‌شرقی 1399/05/10

مهدی الله‌ویردی‌زاده در گفتگو با روابط عمومی واحد تبریز، اظهار کرد که نخستین شرکت تعاونی مصرف کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان‌شرقی در واحد تبریز راه‌اندازی شد و در آینده نزدیک شاهد راه‌اندازی این شرکت در منطقه آزاد ارس و سایر واحدهای دانشگاهی خواهیم بود.

وی نقش بی‌بدیل کارکنان در رشد و بالندگی دانشگاه آزاد اسلامی را یادآور شد و گفت: به‌منظور اعتلا و ارتقای فعالیت‌های علمی و عملی در کشور و به پاسداشت تلاش کارمندان و اعضای هیئت علمی و ایجاد بستر مناسب حمایتی دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان‌‌شرقی برای توسعه روحیه تعاون و رفاه عمومی، اقدام به راه‌اندازی شرکت تعاونی مصرف کارکنان استان آذربایجان‌شرقی به‌نام (فرهیختگان استان) کردیم.

مدیرکل امور اداری و منابع انسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز افزود: برای راه‌اندازی این شرکت مجوزهای لازم را از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اخذ کرده و تمام کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی استان می‌توانند در آن عضو شوند و عضویت به‌‌‌صورت اختیاری است.

الله‌ویردی‌زاده اظهار کرد: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان‌شرقی و مهدی زینالی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز از اعضای هیئت مؤسس این شرکت هستند.

وی افزود: نحوه عضو‌گیری و ثبت‌نام در این شرکت به واحدهای دانشگاهی ابلاغ شده و همه کارکنان و اعضای هیئت علمی می‌توانند به‌محل خدمت خود مراجعه و از جزئیات آن آگاه و در صورت درخواست ثبت‌نام کنند.

این مسئول ابراز امیدواری کرد با راه‌اندازی این شرکت بتوانیم گام مؤثری در کمک به‌رفاه دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی برداریم.