رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تبریز: دشمن از گسترش تفکر و روحیه بسیجی مردم ایران هراس دارد 1398/02/22

به گزارش روابط عمومی واحد تبریز، عزیز جوانپور ظهر امروز در آیین اختتامیه اردوی راهیان‌نور با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا اظهار کرد: بسیج مظهر ایستادگی، وحدت، شجاعت و شهامت ملت ایران اسلامی بوده و توانسته است به الگویی گران‌بها در سطح فراملی و جهانی تبدیل شود.

وی با بیان اینکه دشمن از گسترش تفکر و روحیه بسیجی مردم ایران هراس دارد، افزود: عزت، اقتدار و امنیت امروز کشور حاصل رشادت‌های شهدا و نیروهای مسلح و بسیجیان همیشه در صحنه است که توانستند با روحیه‌ای بسیجی در مقابل ابرقدرت‌های جهان ایستادگی کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان‌شرقی با قدردانی از مسئولان اردوی راهیان نور دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز خاطرنشان کرد: خدا را شاکرم که توفیق حضور در اردوی راهیان نور نصیبم شده که شرکت در این اردوها بهترین فرصت برای خودشناسی و کسب معرفت و تقویت روحیه و تفکر بسیجی است.

جوانپور تصریح کرد: تفکر ناب بسیج، روحیه انقلابی و جهادی از برکات دوران دفاع مقدس و مؤلفه‌های کارآمدی جمهوری اسلامی ایران بوده؛ بنابراین ارزش‌های به دست آمده از این دفاع مقدس باید صیانت و مورد توجه قرار گیرد و تأکید مقام معظم رهبری نیز در این باره بسیار است.

وی درباره حادثه سیل اخیر در استان‌های کشور عنوان کرد: بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از جمله نهادهایی بود که از ابتدای بحران سیل اخیر در برخی استان‌های کشور نقش ویژه‌ای را به عهده گرفت. استادان و دانشجویان در قالب گروه‌های جهادی برای کمک و امدادرسانی به هموطنان سیل‌زده اعزام شدند و حضور این نیروها تا برطرف‌شدن مشکلات حاد و اساسی همچنان در منطقه ادامه دارد.

در این مراسم متولیان برگزاری اردوی راهیان نور و دانشجویان جهادگر دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز قدردانی شدند.