جوانپور تشریح کرد: اهتمام دانشجویان به سنت حسنه نبوی در کنار تحصیل و تهذیب 1397/12/20

به گزارش روابط عمومی واحد  تبریز، عزیز جوانپور صبح امروز در جشن ازدواج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز اظهار کرد: بسیار خرسندم امروز در جمع دانشجویانی حضور دارم که با عمل به سنت حسنه نبوی، ازدواج خود را در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز جشن می‌گیرند. به زوج‌های جوان تبریک عرض کرده و برای آنان آرزوی سعادت، خوشبختی و سلامتی دارم.

وی از متولیان جشن ازدواج دانشجویی قدردانی کرد و ادامه داد: نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با هدف ترویج زندگی آسان برای زوجین دانشجو متولی برگزاری ازدواج دانشجویی است و دانشگاه آزاد اسلامی  واحد تبریز افتحار دارد یکی از بانیان این مراسم باشد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز با بیان اینکه برگزاری بیستو‌دومین دوره جشن ازدواج دانشجویی با ایام ماه رجب مقارن شده است، اضافه کرد: رجب و شعبان ماه بندگی خدا و آماده‌شدن برای ورود به ضیافت‌الله و فرصتى براى خودسازى در طول سال و تأمين نيروى معنوی لازم براى حركت در مسیر پرفراز و نشیب زندگى است.

جوانپور با اشاره به رابطه مستقیم معنویت و نشاط در زندگی انسان بیان کرد: انس با خدا و بهره‌گیری از تعلیمات انبیای الهی، کسب معنویت و اخلاق حسنه لازمه زندگی شاد و موفق است.

وی عنوان کرد: دانشجویان باید به امر مقدس و سنت حسنه نبوی در کنار تحصیل و تهذیب اهتمام داشته باشند و امیدوارم تعداد زوج‌های جوان همه‌ساله رو به افزایش باشد.

بیست‌ودومین دوره جشن ازدواج دانشجویی تحت عنوان طرح ملی «همسفر تا بهشت» با حضور ۹۲ دانشجوی مزدوج و خانواده‌های آنها در سالن استاد شهریار دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز برگزار شد.

در پایان دانشجویان مزدوج برای شرکت در قالب ۹۲ خودروی سواری هم‌شکل برای حضور در بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) توسط مسئولان به طرف ایستگاه راه‌آهن بدرقه شدند.