جوانپور خبر داد: ۳۰ نفر از کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز رسمی‌ شدند 1397/11/17

به گزارش روابط عمومی واحد تبریز، عزیز جوانپور ظهر امروز در  نشست صمیمی با کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز، تبدیل وضعیت تعدادی از کارمندان را به رسمی قطعی تبریک گفت و اظهار کرد: بنده این سعادت را داشته‌ام که در خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی با گروهی از شریف‌ترین و دلسوزترین کارمندان که با پشتکار، همدلی و هم‌افزایی چرخ‌های این دانشگاه را به گردش می‌آورند، همکار هستم.

وی گفت: با تلاش مسئولان دانشگاه ۳۰ نفر از همکاران به رسمی‌قطعی تبدیل شده‌‌اند و  پرونده مابقی کارکنان رسمی آزمایشی برای اقدام به سازمان مرکزی ارسال شده است.

رئیس واحد تبریز از تلاش مسئولان این دانشگاه نسبت به تبدیل وضعیت کارکنان، قدردانی کرد و افزود: تبدیل وضعیت همکاران قراردادی نیز از اولویت‌های کاری دانشگاه بوده و با جدیت در دست پیگیری است.

جوانپور ادامه داد: هر سازمان و مجموعه‌ای در مسیر حرکت خود اهداف بلندی را دنبال می‌کند. هدف مجموعه دانشگاه در درجه اول اعتلای فرهنگی و علمی جوانان این مرزوبوم است. مسلماً هرقدمی که برای نیل به این هدف برداشته می‌شود، خشنودی خدا و خلق خدا را به‌دنبال خواهد داشت.

وی با تشکر و قدردانی از تلاش همکاران ابراز امیدواری کرد با همدلی و همبستگی و با همتی مضاعف و در فضایی سالم برای تحقق اهداف دانشگاه و منویات مقم معظم رهبری گام برداریم.