در بوکان صورت گرفت؛ حضور نماینده رئیس دانشگاه آزاد در مجلس ترحیم دانشجوی واحد بناب 1397/11/13

به گزارش روابط عمومی واحد تبریز،  عزیز جوانپور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی و واحد تبریز، امروز به نمایندگی از رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در مراسم تشییع، تدفین و مجلس ترحیم دانشجوی فوت‌شده در حادثه واژگونی مینی‌بوس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب حضور یافت.

در مراسم خاکسپاری و ترحیم شادروان مرحومه دیمن مولودپور  تعداد زیادی از دانشگاهیان شمال‌غرب کشور و  رئیس دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان‌های آذربایجان‌شرقی٬ آذربایجان‌غربی، بوکان و بناب حضور داشتند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی در حضور دیروز و امروز در روستای ناچیت شهرستان بوکان  پیام تسلیت دکتر محمدمهدی طهرانچی را خدمت خانواده معزا، استادان و دانشجویان حاضر در مجلس ابلاغ و این ضایعه دلخراش را  تسلیت گفت و خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی را در غم عزیز از دست‌رفته شریک دانست.

به گزارش آنا، صبح روز دوشنبه هفته جاری یک دستگاه مینی‌بوس حامل ۶ دانشجوی دختر رشته مامایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب که برای گذراندن کلاس‌های عملی خود راهی بیمارستان میاندوآب بودند، به علت بارندگی و لغزندگی شدید جاده بناب ـ ملکان از مسیر خود خارج و واژگون شد که مصدومان بلافاصله به بیمارستان منتقل شدند.

۵ نفر از دانشجویان پس از درمان سرپایی از بیمارستان ترخیص  و متأسفانه دیمن مولودپور یکی از دانشجویان به‌علت شکستگی و خونریزی داخلی پس از دو روز بستری در بیمارستان دار فانی را وداع گفت.