در واحد تبریز برگزار شد؛ بیست و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت (ع) 1397/09/13

دکتر سعید وحیدی مهر در حاشیه برگزاری این مسابقات اظهار کرد: آزمون کتبی بیست و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت علیهم السلام در دو بخش دانشجویی و استادان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز برگزار شد.
وی افزود: در این دوره از مسابقات استادان در دو رشته تفسیر سوره زمر و نهج البلاغه و دانشجویان در 10 رشته تفسیر قرآن کریم، زندگانی چهارده معصوم(ع)، زیارت عاشورا و جامعه کبیره، نماز، ترجمه‌ قرآن کریم به انگلیسی، احکام برادران، احکام خواهران، زندگانی پیامبر(ص)، ترجمه‌ قرآن کریم و آشنایی با مفاهیم نهج‌‌البلاغه با یکدیگر به رقابت پرداختند.
معاون فرهنگی و دانشجویی واحد تبریز تصریح کرد: مسابقات در شش حوزه شامل حوزه اصلی در ساختمان علامه جعفری(ره) مجتمع آموزشی و پنج حوزه فرعی در دانشکده‌های پزشکی و دامپزشکی، علامه طباطبائی، امینی و سما برگزار شد.
وی ادامه داد: در مسابقات امسال بیش از 1800نفر از دانشگاهیان واحد تبریز شرکت کردند که افراد برتر به مسابقات کشوری راه پیدا خواهند کرد.
وحیدی مهر با بیان اینکه  نتایج این آزمون در اوایل دیماه از طریق مدیریت قرآن و عترت(ع) سازمان مرکزی اعلام خواهد شد، گفت: به برگزیدگان اول تا سوم این مسابقات، هدایای نقدی و سفر زیارتی مشهد الرضا(ع) تعلق خواهد گرفت