مسئول قرارگاه انصار سپاه عاشورا: انقلاب اسلامی ایران قلب‌های مردم جهان را تسخیر کرده است 1397/04/17

به گزارش اداره کل روابط عمومی واحد تبریز ، عباسقلی احمدزاده در جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی با تسلیت سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) و گرامیداشت یاد شهدا و امام شهدا گفت: «70 سال پیش رژیم صهیونیستی با حمایت استکبار جهانی در فلسطین، قلب جهان اسلام تشکیل شد.»

وی افزود: «هدف صهیونیست‌ها تشکیل خاورمیانه بزرگ از بین بردن اسلام ناب محمدی، ایجاد تفرقه بین مسلمین و تسلط و استفاده از منابع انرژی‌های منطقه تشکیل شده است.»

احمدزاده با بیان اینکه امام راحل از توطئه‌های استکبار جهانی برای نابودی اسلام آگاه بوده و همواره آن را متذکر شده است گفت: «دشمنان سعی در جداشدن ایران از اسلام را داشته‌اند و روش‌های مختلفی را در این راستا به کار گرفته است. وقتی دشمن به هدف خود که همان از بین بردن انقلاب اسلامی بود دست نیافت و ترس از نفوذ معنوی و مادی انقلاب اسلامی را در منطقه و جهان هر چه بیشتر احساس کرد راه اسلام هراسی و شیعه هراسی را در پیش گرفت و به فکر تشکیل گروه‌های تندرو سلفی و وهابی داعش برای مبارزه با اسلام ناب محمدی و انقلاب اسلامی ایران افتاد«.

وی افزود: «هرچند امروز حکومت داعش در سوریه و عراق به پایان رسیده اما تفکر داعش همچنان وجود دارد و ما باید به‌همین خاطر همواره بیدار باشیم«.

این مقام مسئول ادامه داد: «دولت سوریه قبل انقلاب و بعد از انقلاب پشتیبان حضرت امام (ره) و ایران بود و از کشور ما در تامین امکانات نظامی حمایت می‌کرد. امروز وظیفه ماست نه تنها در سوریه بلکه در هر کجا از جهان که جبهه مقاومت فعالیت می‌کند از آن حمایت و پشتیبانی کنیم.»

احمدزاده با تشکر از حمایت دکتر جوانپور و جامعه دانشگاهی از جبهه مقاومت گفت: «جبهه مقاومت اسلامی نیاز به پشتیبانی و حمایت مالی دارد در سایه تداوم حمایت و پشتیبانی مردمی از جبهه مقاومت است که تاکنون آمریکا و اسرائیل هیچ غلطی نکرده‌اند. لذا امروز به ابزار جنگ فرهنگی و اقتصادی به میدان آمده‌اند.»

وی ابراز امیدواری کرد که تا فرهنگ جهاد و شهادت، توکل به خدا و توسل به ائمه، اطاعت از مقام معظم رهبری در جامعه ما جاری است ما همیشه پیروز میدان خواهیم بود.