امام جمعه تبریز تأکید کرد: 1397/02/01

حجت الاسلام آل هاشم

به گزارش روابط عمومی واحد تبریز، حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید محمد علی آل هاشم به مناسبت گرامیداشت هفته سلامت از بیمارستان امام سجاد(ع) دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز بازدید و از نزدیک در جریان مراحل پیشرفت و تجهیز این بیمارستان قرار گرفت.

وی افزود: خرسندیم طبق قول وزیر بهداشت در حضور خود در تبریز، توجه ویژه‌ای به سلامت، بهداشت و خدمات درمانی در استان خواهد شد و طبق گفت‌گویی که با وی داشتم حدود بیش از یک هزار میلیارد تومان به بخش سلامت و بهداشت استان اختصاص خواهد یافت.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز در خطبه های این هفته نماز جمعه تبریز هم گفت: تسریع در تجهیز و راه‌اندازی بیمارستان امام سجاد (ع) واحد تبریز از جمله مطالبات مردم آذربایجان از دولت است.

این مسئول با اشاره به سفر رئیس جمهور به استان در هفته آینده گفت: این جانب از رئیس جمهوری دو درخواست در حوزه سلامت برای استان آذربایجان شرقی خواهم داشت که در سفر وزیر بهداشت به استان هم به وی گفته‌ام.

امام جمعه تبریز پیشنهاد ایجاد بخش ویژه پیوند کبد در تبریز و تاکید بر تجهیز و راه اندازی بیمارستان امام سجاد (ع) دانشگاه آزاد اسلامی را دو درخواست خود در حوزه سلامت عنوان کرد و افزود: امیدواریم دولت محترم با اهتمام ویژه این دو خواسته ملت آذربایجان را برآورده کند.

وی بر لزوم تسریع در بهره برداری از بیمارستان امام سجاد(ع) تأکید کرد و گفت: با توجه افزایش مراجعه بیماران از شهرهای مجاور به تبریز، یکی از ضروری‌ترین نیازهای حوزه سلامت استان تکمیل و راه‌اندازی بیمارستان امام سجاد(ع) دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز است.